Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Petromatik Clup Üye İş yeri Ortak kart sistemi Nedir?


Petromatik Clup Üye İşyeri Ortak kart sistemi Nedir?

Petromatik Clup Üyelerin Sisteme Dahil Olarak Üye İşyerlerinden Yaptıkları Alışverişlerde, Para puan Kazandığı ;Kazandıkları Bu Para puanları Bir Sonraki Alışverişinde Üye İşyerlerinde Kullanabildiği, Bu Sayede Üyelerin ve Üye İşyerlerinin Ticaretini Arttırarak Kazanç Sağladıkları Bir Sistemdir.

Kimler Petromatik Clup Üye işyeri olabilir? 

Marketten, Giyime, Bijuteriden, Kuaföre, Kuru Temizlemeden, Elektrikçiye, Restorandan, Oto Yıkamacıya Tüm Sektörlerden Firmalar Üye İşyeri Olarak Binlerce Kişiye Ulaşarak Satışlarını ve Kazançlarını Arttırırlar.

Petromatik Clup Üye iş yeri olmak neler kazandırır? 

Binlerce Yeni Müşteri Kazandırır, Sadık Müşterilerinizin Olmasını Sağlar, Sizden Alışveriş Yaparak Para puan Kazanan Müşteriler, Para puanlarını Harcamak İçin Tekrar Sizin Firmanızı Seçer, Üye İşyerleri İnternet Sitesinde Yer alarak 10,000 lerce Kişiye Ücretsiz ve Etkili Reklamlar Yapar, Firma ve Marka Değerinizi Arttırır, Bölgenizdeki Diğer Üye İşyerleri ile İşbirliği Yapmanızı Sağlar, Tüm Üyelerimiz Verdiğiniz İndirimden Bilgilendirilir, Bu Sebeple İndirimli Alışveriş Yapmak İçin ve Topladığı Para puanları kullanmak için sizin Firmanızı Tercih Eder. KISACASI; Hiç bir maliyet olmadan ; Cirolarınız ve Kazancınız Artar.

Petromatik Clup Üye iş yeri olmak ücretli midir? 

Petromatik Clup Üye işyeri Olmak  Kendi Firmanız için Ciddi Ödemeler Yaparak ve Bir O Kadarda Reklam Ücreti Ödeyerek Kurabileceğiniz Bu Sistemde üye iş yerimiz olup,  Hemen Kazanmaya Başlarsınız. Üye Olduktan Sonra Firmanıza Verilen Firmanızın logosu eklenmiş Tanıtım ve Üye Broşürleri, Broşür Standı, Tanıtıcı Dön kartlar, Masaüstü Reklam Panosu, Üye İş yeri Kapı Stickeri ve Petromatik Clup , İçin Çok Küçük Bir Ücret Ödersiniz. Ayrıca Aylık olarak ciro üzerinden belirlenen Komisyon ödersiniz.

Nasıl Petromatik Clup üye işyeri olurum? 

Karşılıklı Olarak Firmanızın Vereceği İndirim Oranı Belirlenir. Petromatik Clup Sistemine Sözleşme İmzası Sonrası Katılarak Üye İş yerimiz Olursunuz. Üye İş yeri Kaydınız dan Sonra, Firmanıza; Tanıtım ve Üyelik Broşürü, Broşür Standı, Tanıtıcı Dön kartlar, Masaüstü Reklam Panosu, Üye İş yeri Kapı stickeri, ve Petromatik Clup Üye kartları Verilerek Üye İş yeri Reklamlarınızı Yapmaya Başlarsınız. Firma Üyeliğiniz Sonrası İnternet Sitesi Üye İşyeri Bölümünde Firmanızı Tanıtıcı Tüm Bilgiler. Size Özel Sayfaya Girilerek İnternet Reklamlarınız Başlar. Müşteriler İnternet Sitesinden Kazançlı Alışveriş Yapabileceği Tüm Üye Firmaları ve İndirimlerini Görürler.

Petromatik Clup sistemi Nasıl işler? 

Üyeliğiniz Sonrasında Mevcut Müşterilerinizi sisteme dahil etmeniz için size bir referans kodu oluşturur. Petromatik  Club üyesi sisteme kayıt olurken sizin referans kodunuzu girer ve üyeliğini gerçekleştirebilir.  Üyelik Sonrasında Artık Müşterilerinizin Sizden Yaptıkları Alışverişlerde Para puan Kazanmalarını Sağlarsınız. Böylelikle Sadık Müşteriler Oluşturursunuz. Müşterileriniz Kazandığı Para puanları Harcamak İçin Tekrar Size Gelirler. Bu Petromatik Clup Üyesi Müşterilerinize Ekstradan Başka Sektörlerdeki Petromatik Clup Üye İşyerlerimizde de Alışveriş Yaparak Para puan Kazanmalarını Sağlarsınız, Müşterilerinize Hem Kendi Firmanızda Hem Başka Sektörlerdeki Firmalarda Para puan Toplatarak Memnuniyet Oluşturursunuz. Her Sektörden Üye Firmalar Kendi Müşterilerini Sisteme Dâhil Ederler. Bu Sayede Firmalar Birbirlerine Müşterilerini Yönlendirerek Bölgesel İşbirliği İçerisinde Ortak Reklam Yaparlar. Yeni Müşteriler Elde Ederler. Büyük Bir Ticaret Ağı Oluşur Hem Ücretsiz Reklam Yapmış Olursunuz. Hem de Bu ticaret ağında Otomatikman Petromatik Club üyelerinin Alışveriş Yapacağı Tercih Edilen Üye İşyeri Konumuna Gelirsiniz.

Petromatik Clup Üye işyeri ekstradan Kazanç elde eder mi ?

Petromatik Clup Üye İşyerleri Kendi  Referans kodu ile sisteme kayıt olan  Petromatik Clup Üyesinin Diğer Üye İşyerlerinden Yaptığı Alışverişlerden Belli Komisyon Oranlarında Ekstra Kazanç Elde Eder.

Bu Sebeple Ne Kadar Çok Kişiyi Üye Yaparsanız O Kadar Daha Çok Ekstra Kazanç Elde Edersiniz. 

 
Tarih       : 20.10.2019